Osiedle domków – Panorama Kosocice

Kosocice Kraków – osiedle Panorama Kosocice

W tym wpisie trochę o nieruchomościach – przyglądniemy się krakowskiemu osiedlu domów Panorama Kosocice. Budowa osiedla domów rozłożona będzie na dwa etapy, w każdym znajdziemy domki wolnostojące oraz bliźniaki wraz z przynależną do nieruchomości piękną działką. Osiedle Panorama Kosocice ma mieć charakter prestiżowy, ale nie zapomniano o rodzinnym klimacie oraz atmosferze. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją osiedla.

Domki w liczbach

Łącznie mamy dwadzieścia jeden domów – siedem w pierwszym oraz czternaście w drugim etapie budowy. W etapie I mamy sześć bliźniaków oraz jeden wolnostojący dom. W etapie II podział domów wygląda następująco – dwa domki wolnostojące oraz dwanaście bliźniaków. Niektóre domy mają już właścicieli, ale w Kosocicach znajdzie się jeszcze coś wolnego – wejdź na stronę internetową i zapytaj o dostępność http://www.panoramakosocice.pl/

Otoczenie osiedla

Malownicze otoczenie, to na pewno duży plus Osiedla Panorama. Las w odległości pięciuset metrów, piękny staw. Wielu osobom takie otoczenie kojarzy się z wiejskim otoczeniem wiele kilometrów od miasta. Zaskoczeniem będzie na pewno odległość od starego miasta – jedyne siedem kilometrów. Dla dzieci oraz dorosłych, którzy nie posiadają własnego środka transportu wielkim plusem będzie bliska odległość do przystanku MPK, niewiele ponad dwieście pięćdziesiąt metrów.

Czy to się opłaca?

Na to pytanie każdy zainteresowany domem musi odpowiedzieć samodzielnie. To na pewno wyróżniająca się propozycja na tle innych deweloperów. Na pewno argumentem przemawiającym za kupnem domu na osiedlu Panorama kosocice jest program rządowy mieszkanie dla młodych (mdm), który znacząco zmniejsza koszt zakupu nieruchomości.

Przydatne linki:

Spis i specyfikacja domów http://www.panoramakosocice.pl/domy/

Opis inwestycji http://www.panoramakosocice.pl/opis-inwestycji/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s